Promotion [in CZ]

V rámci propagace turnaje a umělé inteligence obecně bychom Vám rádi nabídli prezentaci platformy Pogamut u Vás na škole.

Nabízíme čtyři možné úrovně :

1) Stáhněte si plakát A4 (PDF) o soutěži k vytištění a vyvěšení u Vás na škole. Můžeme Vám také zaslat kvalitně vytištěný plakát poštou.

2) Zašleme propagační video / slajdy / text, co říct k PogamutCupu a Vy či jiný vyučující je může odprezentovat na nějaké vhodné hodině (v rozsahu 5 - 10 minut).

3) Přijedeme k Vám a uděláme přednášku o Pogamut Cupu a vývoji virtuálních postav v rámci nějaké Vaší hodiny či Vašeho semináře (v rozsahu 30 - 90 minut, dle vašich možností).

4) Přijedeme k Vám a uděláme ~ 3 hod. ~ praktický workshop, kde bychom pomohli s instalací platformy a prvními kroky. Zájemci by si tak mohli vyzkoušet naprogramovat vlastního jednoduchého bota pomocí Pogamutu. Toto je organizačně nejnáročnější, protože se na počítače musí nainstalovat Unreal + Pogamut. Alternativa počítačů jsou notebooky studentů, kde by si studenti dopředu obstarali hru UT2004 a my bychom se na místě postarali o zbytek.

Neváhejte nás kontaktovat přímo, a to:
a) emailem: jakub.gemrot@gmail.com
b) Skypem: jakub.gemrot
c) či přímo telefonicky: 724 508 170

Díky za Váš čas!
Ċ
Jakub Gemrot,
7 Dec 2015, 04:50
Comments